AC Serv | Boekhouding & fiscaliteit

Fiscaliteit

Uw fiscale zorgen zijn bij ons in professionele handen. Wij staan garant voor al uw wettelijke aangiften, behartigen uw relatie met de fiscus en plannen/optimaliseren uw fiscale situatie.

Boekhouding

Wij zorgen ervoor dat uw wettelijke verplichte boekhouding tot in de puntjes in orde is, maar we gaan heel wat verder. Als boekhoudkantoor stemmen we onze diensten af op uw noden, zorgen voor een gedetailleerde rapportering en denken met u mee. Uw boekhouding in zorgzame handen.

Advies

Bij AC Serv staan we garant voor professioneel advies. Voor al uw boekhoudkundige en fiscale vragen zorgen we voor een gepaste oplossing op maat. We denken met u mee, werken proactief en zorgen voor gepast juridisch advies op de momenten dat u er nood aan heeft.

Openingsuren: ma. – vrij. 8:30 – 12:30 en 13:00 – 16:30

Hoe kunnen we u helpen ?

Opstarten van een eigen zaak? Groeiend? Denkend aan een overname ?

E

Startersservice

Als startende ondernemer zit u ongetwijfeld met heel wat vragen. Wij zorgen voor de antwoorden en zetten u op weg. Een boekhoudkantoor waar u écht wat aan heeft.

Lopende boekhouding

Op zoek naar een nieuwe partner voor het beheer van uw boekhouding? Wij nemen uw boekhouding graag over van uw huidige boekhoudkantoor.

^

Stopzetting

Wenst u uw onderneming stop te zetten of over te laten? Wij denken mee en brengen dit voor u in orde.

Over Ons

Een ervaren team met persoonlijke aanpak, een vaste contactpersoon en up-to-date kennis, vormen maar enkele troeven van AC Serv.

Nele Convents, boekhouder-fiscalist BIBF, staat aan het hoofd van het bedrijf sinds 1994. Hierbij wordt ze ondersteund door het voltallige AC Serv team. Een dynamisch, goed opgeleid team dat klaar staat om uw boekhouding aan te pakken en te behartigen.

Waarom AC Serv

Jarenlange ervaring & expertise

Brede kennis van boekhoudpakketten

Een persoonlijke aanpak

Een vaste contactpersoon

Wij komen ook naar u toe

André Convents

Zaakvoerder

andre@acserv.be

Peter Van Praet

Junior dossierbeheerder

peter@acserv.be

Nele Convents

Zaakvoerder

nele@acserv.be

Sofie Seyen

Junior dossierbeheerder

sofie@acserv.be

Kim Van Tendeloo

Senior dossierbeheerder

kim@acserv.be

Wannissa Verstraeten

Junior dossierbeheerder

wanissa@acserv.be

Kristien Janssen

Senior dossierbeheerder

kristien@acserv.be

Evelyn Van Hauwe

Administratie

evelyn@acserv.be

Leen Verloy

Senior dossierbeheerder

leen@acserv.be

Op woensdagmiddag en vrijdagmiddag werken wij achter gesloten deuren.

Contacteer ons

13 + 12 =